ValeVita Інтим Спрей с ароматом м’яти і зеленого чаю

Спрей для интимної гігієни

Спрей 50 мл

Антибактеріальний натуральний спрей на основі мірамистина і натуральних рослинних екстрактів для захисту інтимної сфери жінок і чоловіків.

ValeVita Інтим Спрей – безпека інтимних відносин і профілактика венеричних захворювань.

З ароматом банану.

Спрей 50 мл

Антибактеріальний натуральний ValeVita Інтим Спрей на основі натуральних рослинних екстрактів і мірамистина – ідеальний засіб для інтимної гігієни і захисту, який рекомендується використовувати, як жінкам, так і чоловікам.

Не є лікарським засобом!

Не всмоктується через шкіру і слизові оболонки!

Немає обмежень щодо частоти застосування. Можна використовувати для інтимної гігієни в період вагітності або годування груддю.

ValeVita Інтим Спрей – гігієна інтимних зон жінок і чоловіків, у тому числі, безпека інтимних відносин і профілактика венеричних захворювань.

  • Має фунгіцидну дію на дріжджові, дріжджоподібні гриби, дерматофіти, а також інші патогенні гриби.
  • Знищує бактеріальні збудники (гонокок, бліді тріпонеми, трихомонади, хламідії).
  • Виявляє активність щодо до вірусу герпесу.
  • Володіє вираженими антисептичними властивостями за рахунок мірамистина.
  • Усуває причину неприємних запахів і надає шкірі інтимних зон відчуття свіжості.

ValeVita Інтим Спрей с ароматом м’яти і зеленого чаю

Склад

Екстракт хвоща польового

Екстракт хвоща польового
Має унікальні природні очисні властивості. Проявляє протигрибкову, протимікробну дію.

Екстракт ромашки

Екстракт ромашки
Володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями, які сприяють усуненню подразнень і заспокоюють шкіру. Прискорює регенерацію шкіри, стабілізує рівень вологи в епідермісі, тонізує шкірні покриви.

Екстракт календули

Екстракт календули
Ефективність цієї рослини зумовлена багатим хімічним складом. У квітках календули містяться ефірні масла і мінеральні речовини, а також кумарини, каротиноїди, флавоноїди. Календула має виражену ранозагоювальну, антиоксидантну, протизапальну, заспокійливу дію, прискорює процес регенерації. Активізує захисні функції шкіри, стимулює процеси відновлення клітин, зміцнює, розгладжує шкірний покрив і підвищує міцність капілярів шкіри.

Мірамістин

Мірамістин
Антисептик, який ефективно діє щодо цілої низки патогенних мікроорганізмів бактерій, вірусів, грибкової флори. Демонструє виражені антимікробні властивості проти грампозитивних і грамнегативних, аеробних та анаеробних, спороутворюючих та аспорогенних бактерій. Виявляє фунгіцидну дію. Підсилює місцеві захисні реакції і регенераторні процеси.

ValeVita Інтим Спрей с ароматом м’яти і зеленого чаю

Показання для застосування

Для підтримки інтимної гігієни і захисту від інфекцій інтимних зон чоловіків і жінок, особливо при ослабленні місцевого імунітету. Як засіб гігієни з дезодороуючими властивостями при відсутності можливості повноцінної гігієни - ідеальний продукт для подорожей, туризму, після занять спортом, до і після інтимних відносин та ін. Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу ValeVita Інтим Спрей. Умови зберігання. В упаковці виробника при температурі від 1º до 25º. Термін придатності 12 місяців. Увага! Не є лікарським препаратом.

ValeVita Інтим Спрей с ароматом м’яти і зеленого чаю

Спосіб застосування та дози

Достатньо одного-двох натискань на дозатор для зрошення інтимних зон. Надає відчуття свіжості і усуває основні причини неприємного запаху.
Частота і кількість застосувань на добу не обмежена.

ValeVita Інтим Спрей с ароматом м’яти і зеленого чаю

Рекомендоване поєднання продуктів