АКВАЛАН®Л

Ніжний догляд для чутливої шкіри, зволожувальний крем № 1 у Фінляндії

30 гр, 100 гр, 500 гр

Інтенсивне зволоження нормальної, сухої, чутливої і схильної до алергічних проявів шкіри у дорослих і дітей з перших днів життя.

Аквалан®Л – розм’якшує себорейні скоринки, зволожує шкіру, сприяє безболісному видаленню гнейсу (скоринки в волоссі) у новонароджених. Застосування: нанести за 20 хв. до купання на уражену поверхню голови, під час купання спінити, змити теплою водою, просушити рушником.

Аквалан®Л – як рідке мило для купання малюка. Нанести на зволожену шкіру, спінити, змити теплою водою, просушити рушником.

Аквалан®Л – при пелюшковому дерматиті або попрілості. Використовувати у якості рідкого мила, наносити на висушену шкіру після купання.

АКВАЛАН®Л

Склад

АКВАЛАН®Л

Показання для застосування

При захворюваннях, що вимагають інтенсивного зволоження: - атопічний дерматит, екзема, діатез, нейродерміт, пелюшковий дерматит та ін.; - алергічні висипання; - лущення шкіри голови (в тому числі гнейс у немовлят); - псоріаз; - ксероз (ущільнення шкіри на підошвах ніг, тріщини на п'ятах і у фізіологічних складках і ін.); - зниження вологи у верхньому шарі шкіри, зумовлене недостатнім виробленням ліпідів; - втрата вологи через соматичні захворюваня; - після процедур фототерапії - з підсушуючим ефектом УФ-променів. Рекомендований для немовлят

АКВАЛАН®Л

Спосіб застосування та дози

АКВАЛАН®Л

Рекомендоване поєднання продуктів

ValeVita Фарінго-Спрей

Спрей 20 мл

faringo_sprey

Спрей на основі комбінації трьох натуральних олій, які створюють захисний…